Parafia pw. Świętej Zofii i Świętego Szczepana w Laszkach

Archidiecezja Przemyska obrządku łacińskiego, Dekanat Radymno II

Aktualności

Dekalog Młodych (cz. 8) - VII Przykazanie

Już po raz kolejny młodzież z naszej parafii animowała audycję z cyklu Dekalog Młodych, którą można usłyszeć w każdą pierwszą i drugą sobotę miesiąca o 20.30 w Radiu Fara. Tym razem audycję współtworzyli Patrycja Kaleta, Aleksandra Kielar, Katarzynę Suchorowiec i Krzysztof Bara.

Rozważania podczas kwietniowej audycji dotyczyły VII przykazania. Zastanawialiśmy się nad zamysłem Boga co do powierzenia człowiekowi panowania nad światem. W drugiej części audycji staraliśmy się zastanowić nad tym jak postępować z dobrami materialnymi, a także jakie są grzechy przeciw VII przykazaniu.

 

Zapraszamy do wysłuchania audycji: http://przemyska.pl/2014/05/13/wieczorne-spotkania-bam-dekalog/ (dół strony)