Piknik Rodzinny

15 czerwca odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez ZS w Laszkach we współpracy z naszą parafią. Rodzinne spotkanie rozpoczęło przedstawienie przedszkolaków oraz uczniów klasy III SP przygotowane przez p. Cecylia Baran. Następnie odbył się pokaz ratowniczy w  wykonaniu strażaków z naszej OSP, a poszkodowanym w wypadku był ks. Łukasz Nycz. Później dzieci mogły zobaczyć jak tresuje się psy oraz samemu spróbować udzielić pierwszej pomocy poszkodowanym. Z gorącym przyjęciem spotkał się występ dzieci z DPS-u w Wielkich Oczach. Później nastąpił czas wspólnotowych zabaw. Festyn zakończył występ zespołu ANIELSI. Był to wspaniały czas zabawy i radości. Dziękujemy i już nie możemy doczekać się przyszłego roku.

Zapraszamy do galerii zdjęć :)