Parafia pw. Świętej Zofii i Świętego Szczepana w Laszkach

Archidiecezja Przemyska obrządku łacińskiego, Dekanat Radymno II

Aktualności

Dzień Skupienia dla I klas gimnazjum - ... i ty możesz zostać bohaterem

Uczniowie klas pierwszych gimnazjum na zakończenie pierwszego roku przygotowań do sakramentu bierzmowania przeżywali swój dzień skupienia. Rozważania prowadzone przez ks. Macieja Fladera (wikariusz parafii Besko) oraz animatorów Ruchu Apostolstwa Młodzieży, skoncentrowane były wokół biblijnych bohaterów, którzy mieli stać się inspiracją dla młodych gimnazjalistów. Konferencja, spotkania w grupach, nabożeństwa, Eucharystia, a także wspólna zabawa wypełniła czas, który był przestrzenią działania Boga. Módlmy się za uczestników dnia skupienia, aby wytrwali w dobrych postanowieniach.

Zapraszamy do galerii zdjęć :)