Parafia pw. Świętej Zofii i Świętego Szczepana w Laszkach

Archidiecezja Przemyska obrządku łacińskiego, Dekanat Radymno II

Aktualności

Audycja "Sakramenty oczami młodych"

W sobotę 11 X przedstawiciele naszej młodzieży, a mianowicie: Patrycja Kaleta, Agnieszka Kuta, Katarzyna Suchorowiec, Hubert Twarowski , a także Krzysztof Bara (telefonicznieJ) wraz z ks. Łukaszem, prowadzili audycję z cyklu „Sakramenty oczami młodych”. Jest to cykliczna audycja nadawana w każdą drugą sobotę miesiąca z jarosławskiego studia Radia Fara, realizowana przez młodzież z Laszek, do której słuchania już teraz serdecznie zapraszamy. W pierwszej odsłonie cyklu spotkań nasza młodzież wprowadzała słuchaczy w zagadnienie sakramentów, a także dzieliła się osobistym świadectwem ich rozumienia. Dziękując za zaangażowanie i solidne przygotowanie, zachęcamy ich do dalszych wysiłków przybliżających ludziom tajemnice Bożej łaski, ukrytej pod sakramentalnymi znakami.