Rekolekcje zimowe

W dniach 4-6 luty młodzież naszej parafii uczestniczyła w rekolekcjach zimowych organizowanych przez RAM Archidiecezji Przemyskiej w Wybrzeżu koło Dubiecka. Rekolekcje te stworzyły nie tylko okazję do odnowienia więzi z Bogiem, ale także do budowania wspólnoty z rówieśnikami i miłego wypoczynku. Służyły temu modlitawy indywidualne i wspólnotowe, śpiew, gry i zabawy. Wszystkim uczestnikom owych rekolekcji życzymy dobrych owoców tych radosnych spotkań.

W dniach 5-10 luty. W Rzepedzi, pośród zaśnieżonych pagórków styku Bieskidu Niskiego i Bieszczadów, dzieci z naszej parafii odbywały swoje rekolekcje. Był to czas radosnego spotkania z Bogiem i z drugim człowiekiem. Podczas rekolekcji dzieci uczestniczyły w nabożeństwach, ale także miały wiele okazji do śpiewu, zabawy oraz korzystania z uroków zimy na saneczkowym stoku. Za ten radosny czas niech będzie Chwała Panu !!