Dzień wspólnoty

W dniu 5 września bierzacego roku odbył się XXXI Dzień Wspólnoty RAM W parafii pw. Świętej Trójcy w Przemyślu. Ten dzień był ważny dla wszytstkich RAM- owiczów i nie tylko. To właśnie tego dnia kandydaci całorocznej formacji przyjęli błogosławieństwo i krzyż animatorski z rąk biskupa Stanisława Jamrozka. Formacje ukończyło 67 osób w tym jedna nasza parafianka, Katarzyna Suchorowiec. Również tego dnia nasza wspólnota RAM- u otrzymała statuetkę " Apostolos" za wybitny wkład w rozwój stowarzyszenia. Po wspólnej Eucharystii odbył się posiłek i koncert ewangelizacyjny zespołu Apostolos i Non Omnis Moriar. Wszystkie punkty programu zakończyły się wspólnotową zabawą, po której młodzież rozjechała się do swoich domów.