Parafia pw. Świętej Zofii i Świętego Szczepana w Laszkach

Archidiecezja Przemyska obrządku łacińskiego, Dekanat Radymno II

Aktualności

Rekolekcje zimowe Wybrzeże-Dubiecko 19-21.02.2016r.

W dniach 19-21 luty 2016r. młodzież z naszej parafii, wzięła udział w trzy dniowych rekolekcjach, pod hasłem "Zaczerpnij ze źródła". Była to świetna okazja, aby doświadczyć żywego Jezusa w życiu. Służyła ku temu Eucharystia, adoracja, modlitwa indywidualna i wspólnotowa, oraz konferencje. Nie zabrakło również wspólnych zabaw, gier i wspólnego śpiewu. Módlmy się, aby ten wspaniały czas rekolekcji przyniósł zmiany na lepsze i pozostał w sercach uczestników jak najdłużej. 

Moderatorzy rekolekcji:

Ks. Łukasz Mendyk 

Ks. Paweł Mendyk

Moderator świecki:

Magdalena Król


Pozostałe turnusy rekolekcji, w których uczestniczyła młodzież:

15-17.02.2016r. moderator: ks. Łukasz Nycz 

17-19.02.2016r. moderator: ks. Bartosz Gręda 

Zapraszamy do galerii :)