Parafia pw. Świętej Zofii i Świętego Szczepana w Laszkach

Archidiecezja Przemyska obrządku łacińskiego, Dekanat Radymno II

Aktualności

Odpust parafialny 2016

W tym roku wyjątkowo odpust parafialny został przeniesiony na 14 maja, ze względu na uroczystość zesłania Ducha Śwętego, która przypadła na 15 maja. Msza Święta odbyła się o godzinie 11:00, której przewodniczył i homilię wygłosił ks. dr. Aleksander Burdzy - proboszcz parafii pw. Św. Cyryla i Metodego w Przemyślu - Kazanowie. Mszę Świętą koncelebrowali ks. Czesław Grzebyk - proboszcz parafii Miękisz Stary, a także nasz rodak ks. Adam Dziadowicz - proboszcz parafii Sośnica. 


W tym dniu także odbyły się w Archikatedrze Przemyskiej święcenia kapłańskie. Otoczmy swoją modlitwą wszystkich nowo wyświęconych kapłanów, aby wszechmogący Bóg obdarzył ich potrzebnymi łaskami do powierzonej im misji. 


Zapraszamy do galerii :)