Parafia pw. Świętej Zofii i Świętego Szczepana w Laszkach

Archidiecezja Przemyska obrządku łacińskiego, Dekanat Radymno II

Aktualności

I Komunia Święta

Uroczysty dzień komunii jest największą mą radością, Jezus żywy w moim sercu dziś obiawił miłość swą...


22.05.2016r. ta data na długo zostanie w sercach dla naszych najmłodszych parafian, ponieważ po raz pierwszy w pełni uczestniczyli we Mszy Świętej. Przez wcześniejsze przygotowanie się jakim był sakrament pokuty, dzieci w tym dniu mogły przyjąć żywego Jezusa do swojego serca. W tym uroczystym dniu dzieci pierwszo komunijne odnowiły przyrzeczenia chrzcielne, oraz złożyły przyrzeczenia abstynenckie. Mszy Świętej przewodniczył ks. proboszcz Marian Karbowski, a homilię wygłosił ks. Łukasz Mendyk, który przygotował dzieci do tego wielkiego wydarzenia.


Zapraszamy do galerii :)