Parafia pw. Świętej Zofii i Świętego Szczepana w Laszkach

Archidiecezja Przemyska obrządku łacińskiego, Dekanat Radymno II

Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2015/16

24 czerwca o godzinie 9:00 Mszą Świętoą zakończyliśmy rok szkolny 2015/16. Zarówno uczniowie, jaki i nauczyciele, oraz rodzice podziękowali Bogu za otrzymane łaski w tym roku szkolnym. Mszy Św. przewodniczył ks. proboszcz Marian Karbowski, a homilię wygłosił ks. Łukasz Mendyk. W czasie kazania ks. Łukasz mówił, że mimo tego, iż czasami nie rozumiemy trudu pracy, to ona i tak owocuje i w przyszłości poznajemy jej efekty. Po zakończonej Eucharystii wszyscy udali się do szkoły na dalszy ciąg uroczystości.

W Korzenicy Msza Święta na zakończenie roku szkolnego odbyła się o godzinie 8:00, której przewodniczył i homilię wygłosił ks. Łukasz Mendyk.

Wszystkim parafianom życzymy udanych wakacji, miłego wypoczynku, oraz bliskości Boga przez całe wakcje.

Zapraszamy do galerii :)