Parafia pw. Świętej Zofii i Świętego Szczepana w Laszkach

Archidiecezja Przemyska obrządku łacińskiego, Dekanat Radymno II

Aktualności

Wakacje z Bogiem

Od 27 czerwca ruszyły turnusy tygodniowych rekolekcji wakacyjnych pod hasłem: "Wakacje z Bogiem" organizowane przez Ruch Apostolstwa Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej. Odbywają się one w Wybrzeżu koło Dubiecka, oraz Ustrzykach Górnych. Podczas tych rekolekcji kandydaci na animatorów zdają praktykę wakacyjną.

Najwięcej osób z naszej parafii wzięło udział w drugim turnusie (04.07-11.07.2016r.) w Ustrzykach Górnych, prowadzonych przez ks. Pawła Mendyka, oraz ks. Łukasza Mendyka. Módlmy się za młodzież z naszej parafii, aby ten piękny czas spędzony na rekolekcjach pozostał jak najdłużej w ich pamięci, oraz wiele dobrego zmienił w ich życiu.

Zapraszamy do galerii :)