Parafia pw. Świętej Zofii i Świętego Szczepana w Laszkach

Archidiecezja Przemyska obrządku łacińskiego, Dekanat Radymno II

Aktualności

XXXII Dzień Wspólnoty RAM

3.09.2016r. jak co roku w pierwszą sobotę września odbył się dzień wspólnoty Ruchu Apostolstwa Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej. Był to ważny dzień dla wszystkich RAM-owiczów, a szczególnie dla kandydatów na animatora RAM i moderatorów świeckich. W tym dniu podczas Eucharystii kandydaci całorocznej formacji przyjęli krzyże i błogosławieństwo z rąk ks. bp. Stanisława Jamrozka. Ksiądz Biskup udzielił błogosławieństwa animatorskiego dziewięćdziesięciu osobom i czterem moderatorom świeckim. Wśród nowych animatorów było pięć osób z naszej parafii, a mianowicie, Krzysztof Bara, Aleksandra Skiba, Aleksandra Sereda, Aleksandra Kaczmarz oraz Hubert Twarowski. Wszyskim animatorom gratulujemy ukończonej formacji i pomyślnie zdanych praktyk, jednocześnie życzymy wielu sukcesów na drodze apostolstwa i ewangelizacji.