Urodziny i imieniny Księdza Proboszcza

8 września jest to dzień urodzin i imienin naszego księdza Proboszcza, Mariana Karbowskiego. Pamiętajmy o naszym księdzu Proboszczu w modlitwie.

W dniu Twych urodzin i imienin pragniemy Ci złożyć, w imieniu całej wspólnoty parafialnej, najserdeczniejsze życzenia, obfitości Łask i Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień, życia oraz radości z pełnionej posługi kapłańskiej  i wytrwałości w podążaniu drogą Bożą.

Życzymy samych radosnych i pogodnych dni pełnych szczęścia, miłości, sił i zdrowia.

Niech zawsze otaczają Cię życzliwi i szczerzy ludzie.

Pielęgnuj w sobie dar kapłaństwa, a uśmiech, poczucie humoru, optymizm i entuzjazm niech Cię nigdy nie opuszczają!

Szczęść Boże!