Parafia pw. Świętej Zofii i Świętego Szczepana w Laszkach

Archidiecezja Przemyska obrządku łacińskiego, Dekanat Radymno II

Aktualności

Jubileusz 150-lecie Szkoły w Laszkach

15 października br. obchodziliśmy uroczystości związane z jubileuszem 150-lecia istnienia szkoły w Laszkch. Z tej okazji odbyła się uroczysta Msza Święta, której przewodniczył i homilię wygłosił ks. proboszcz Marian Karbowski. W koncelebrze uczestniczyli: ks. Adam Dziadowicz, ks. Jan Bawoł, ks. Henryk Iwanicki, ks. Krzysztof Szyndler, ks. Łukasz Nycz oraz ks. Łukasz Mendyk. Na tą uroczystość przybyli uczniowie, absolwenci i grono pedagogiczne Zespołu Szkół w Laszkach na czele z dyrektorem Krzysztofem Grelą, a także wójt gminy Laszki Stanisław Gonciarz oraz zaproszeni goście.Dalszy ciąg uroczystości miał miejsce w szkole, gdzie odbyła się cząść artystyczna w wykonaniu uczniów, a także została przedstawiona historia szkoły.

Życzymy wszystkim uczniom dużych sukcesów w nauce, gronu pedagogicznemu wielu sukcesów płynących z pracy nauczyciela, a absolwentom pięknych wspomień z lat szkolnych.

Zapraszamy do galerii :)