Parafia pw. Świętej Zofii i Świętego Szczepana w Laszkach

Archidiecezja Przemyska obrządku łacińskiego, Dekanat Radymno II

Aktualności

XXXIII Dzień Wspólnoty Ruchu Apostolstwa Młodzieży

"Żniwo w prawdzie wielkie ale robotników mało (...) Idźcie! Oto posyłam was jak owce między wilki" Łk 10, 2-3

W pierwszą sobotę września, odbył się Dzień Wspólnoty Ruchu Apostolstwa Młodzieży. Podczas uroczystej Eucharystii, pod przewodnictwem ks. abp Adama Szala, zostało pobłogosławionych 67 kandydatów na animatora RAM oraz 8 moderatorów świeckich. Wśrod nowych animatorów, były trzy nasze parafianki.

Wszystkim nowym animatorom gratulujemy ukończonej formacji, cieszymy się że zostali wybrani przez naszego Pana do tej zaszczytnej posługi. Jednocześnie życzymy wielu łask, wytrwałości i gorliwości w ich posłudze.