Parafia pw. Świętej Zofii i Świętego Szczepana w Laszkach

Archidiecezja Przemyska obrządku łacińskiego, Dekanat Radymno II

Aktualności

RÓŻANIEC DO GRANIC

Organizowany jest wyjaz do Wielkich Oczu na "Różaniec do granic". W pierwszą sobotę miesiąca, w święto Matki Bożej Różańcowej, udamy się na granice Polski, by modlić się na różańcu. Chcemy okazać wierność i posłuszeństwo Maryi, która wzywa nas do odmawiania różańca. Chcemy też przepraszać, za wszelkie bluźnierstwa, zniewagi przeciw Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Pragniemy błagać przez wstawiennictwo Matki Bożej o ratunek dla Polski i świata. 

PLAN:

  • 9:30 wyjazd z Laszek przez Korzenice
  • 10:30 Modlitwa i konferencja wprowadzająca
  • 11:00 Eucharystia
  • 12:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, po nabożeństwie posiłek we własnym zakresie i przejście do granic kraju
  • 14:00 Modlitwa różańcowa
  • 15:30 Modlitwa na zakończenie
  • Powród

Cena: 8 zł

Zapisy w zakrystii lub u Ks. Katechety

Zachęcamy także do prywatnego przyjazdu.