Parafia pw. Świętej Zofii i Świętego Szczepana w Laszkach

Archidiecezja Przemyska obrządku łacińskiego, Dekanat Radymno II

Aktualności

15-lecie grupy parafialnej Ruchu Apostolstwa Młodzieży

W dniu 3 luty w naszej parafii odbyły się uroczystości jubileuszowe grupu Ruchu Apostolstwa Młodzieży. Wszystko rozpoczeło się uroczystą Mszą Świętą o godzinie 15:00, której przwodniczył diecezjalny moderator RAM ks. Jan Mazurek wraz z przybyłymi księżmi. W uroczystosci brali udział księża, którzy prowadzili naszą grupę przez lata swej posługi, czyli ks. Łukasz Nycz, ks. Łukasz Mendyk i ks. Bartłomiej Dziepak. Zaproszona została także Rada RAM oraz zespół wychowawczy XXXV Studium Animatora RAM.W trakcie Mszy miało miejsce poszerzenie naszej grupy. Po Mszy Świętej odbył sie krótki koncert w wykonaniu naszej młodzieży.


Zapraszamy do galerii!