Parafia pw. Świętej Zofii i Świętego Szczepana w Laszkach

Archidiecezja Przemyska obrządku łacińskiego, Dekanat Radymno II

Aktualności

Dekalog Młodych (cz. 5) - IV Przykazanie

Już po raz kolejny młodzież z naszej parafii animowała audycję z cyklu Dekalog Młodych, którą można usłyszeć w każdą pierwszą i drugą sobotę miesiąca o 20.30 w Radiu Fara. Tym razem audycję współtworzyli Aleksandra Kielar, Agnieszka Kuta i Katarzynę Suchorowiec.

Rozważania podczas lutowej audycji dotyczyły IV przykazania. Zastanawialiśmy się na Bożym zamysłem wobec instytucji małżeństwa i rodziny, a także nad obowiązkami rodziców wobec dzieci i dzieci wobec rodziców. W końcu zaś zatrzymaliśmy się nad tym co może zburzyć pokuj w rodzinie, a co go może uratować.

 

Wszystkich, którzy nie mieli okazji posłuchać audycji zapraszamy do archiwum: http://www.radiofara.pl/archiwum/bam-2014-02-01-przykazanie_czwartew.mp3