Parafia pw. Świętej Zofii i Świętego Szczepana w Laszkach

Archidiecezja Przemyska obrządku łacińskiego, Dekanat Radymno II

Aktualności

I-etap remontu salki

Został zakończony I-etap remontu salki młodzieżowej. Odnowione i wyposażone zostały dwie sale. W przyszłości planowane jest odnowienie korytarza oraz aneksu kuchennego, a także wykonanie ocieplenia.

 

 

 

Został zakończony I-etap remontu salki młodzieżowej. Odnowione i wyposażone zostały dwie sale. W przyszłości planowane jest odnowienie korytarza oraz aneksu kuchennego, a także wykonanie ocieplenia.

W górnej sali: obniżono sufit, wykonano ocieplenie, założono nowe oświetlenie, odmalowano ściany, a także wyposażona salę, przy pomocy funduszy z projektu unijnego w stół bilardowy oraz dwa stoły do piłkarzyków. Wcześniej w sali znajdował się stół do pin-ponga.

W dolnej sali: wymieniono wkład kominkowy, odmalowano ściany, założono nowe karnisze oraz rolety; zamontowano telewizor, kino domowe, ekran, antenę oraz wykonano nowe meble. Wcześniej salka została wyposażona w stół do bilarda.