Parafia pw. Świętej Zofii i Świętego Szczepana w Laszkach

Archidiecezja Przemyska obrządku łacińskiego, Dekanat Radymno II

Aktualności

Dekalog Młodych (cz. 7) - VI Przykazanie

Już po raz kolejny młodzież z naszej parafii animowała audycję z cyklu Dekalog Młodych, którą można usłyszeć w każdą pierwszą i drugą sobotę miesiąca o 20.30 w Radiu Fara. Tym razem audycję współtworzyli Patrycja Kaleta, Agnieszka Kuta i Katarzynę Suchorowiec, Krzysztof Bara.

Rozważania podczas kwietniowej audycji dotyczyły VI przykazania. Zastanawialiśmy się na zamysłem Boga co do stworzenia człowieka kobietą i mężczyzną - czym różnią się od siebie i jak się dopełniają. W drugiej części audycji staraliśmy się rozróżnić zakochanie i miłość, a także odpowiedzieć na pytanie - skąd wiedzieć, że dwoje ludzi łączy prawdziwa miłość.

 

Zapraszamy do odsłuchania audycji: http://przemyska.pl/2014/04/09/wieczorne-spotkania-bam-dekalog/ (na dole strony)